Maminky potřebují zdravý spánek

Kvalitní matraci může být v dnešní době každý. Stačí si jen projít možnosti a nakoupit tam, kde je to nejvýhodnější. V kurzu jsou zdravotní matrace Memory 1+1, kde jsou dvě matrace v ceně jedné. Člověk se nemusí bát, že kupuje zajíce v pytli, protože jsou to matrace, které leccos vydrží a jsou tím i známé.

Vynikají perfektními ortopedickými vlastnostmi

Díky skvělému provedení se matrace tělu dokonale přizpůsobí a nikde nic netlačí. Výhodou je oboustrannost matrací, člověk si tak vybere, která strana mu lépe vyhovuje. Jelikož je tu materiálem viscoelastická a PUR pěna, slouží tyto matrace i pro preventivní účely bolesti zad, kloubů a páteře. Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovují matrace z pěn, dá se vybrat i z jiných typů matrací.

Dalším typem je např. matrace Meteora 1+1. Její příčné masážní vlny na lehacích plochách uvítají zejména lidi s tendencí utrácet za nejrůznější masáže. Uvidíte sami, že i postel dokáže změnit život. Profil masážních vln je tu v kombinaci s kokosovými vlákny, což nabízí zase další benefity.

Matrace je nejen vzdušná, ale i maximálně hygienická, rozdělená do několika anatomických zón. Bude se vám na ní ležet doslova královsky. Máte zase na řadu let vystaráno. Na tyto matrace navíc nevznikají tak často alergie, jejich potahy jsou precizně propracovány v každém detailu.

Efekt koňských žíní a mořské trávy

Luxusní přírodní matrace nové generace tvoří matrace z pěn a přírodních olejů. Koňské žíně jsou vhodné pro lidi, kteří se více potí. Odvedou vlhkost a pot dál od těla a člověk se cítí daleko přirozeněji.

Svěží komponent do vaší ložnice, který sem přinese průvan a určitou změnu představují matrace Horse Gold a Sea Grass. Kdo by jim odolal? Možná je i u vás už na čase vyměnit staré matrace za daleko atraktivnější a komfortnější.

Copyright © 2023 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang