Jednoduché účesy – na ples, na svatbu, pro dlouhé vlasy

Krásně upravené vlasy jsou prioritou nejedné z žen. Jednoduché účesy lze vytvořit jak z dlouhých, tak i z krátkých vlasů. Málokterá žena chce trávit hodiny u kadeřníka kvůli vytvoření účesu. Jak vytvořit jednoduchý styling, který bude zároveň i krásně vypadat? Jaké jsou jednoduché účesy pro různé příležitosti?

Spousta žen se spokojí s jednoduchým culíkem nebo smotáním nějakého rychlého a ne příliš vzhledného drdolu. Jiné tvrdí, že nic jiného, kromě culíku nezvládnou ani na rozlučku se svobodou. Ovšem existuje mnoho jednoduchých účesů, který zvládne každý v pohodlí domova.

Pro krásně a zdravě vypadající vlasy je vhodné použití kokosového oleje na vlasy, z něhož lze vyrobit masku na vlasy a nechat působit přes noc a ráno smýt šamponem. Stejně skvělé využití má mandlový olej na vlasy, který vyniká jemnou texturou, sladkou vůní a bohatým složením.

Jednoduché účesy na ples

Na plese se chce každá žena cítit výjimečně, chce si krásnými šaty a účesem zvednout své sebevědomí. Bylo vybráno pát tipů na krásné a jednoduché účesy na ples.

  • Velmi jednoduchý zapletený drdol, který se dá dozdobit květinami nebo jinými třpytivými ozdobami.
Jednoduchý účes na ples v podobě zapleteného drdolu.
  • Elegantní volný culík, který je velmi jednoduchý a zároveň vypadá velmi netradičně a zajímavě. K ozdobení culíku lze použít i věneček z květin.
Jednoduchý účes na ples v podobě volného culíku v elegantním provedení.
  • Vysoký zapletený drdol, ke kterému lze dát korunka, případně jiné ozdoby do vlasů. Drdol působí velmi elegantně.
Jednoduchý účes na ples v podobě vysokého zapleteného drdolu.

Jednoduché svatební účesy

Svatební den je pro každou z žen ten nejvýjimečnější a nejdůležitější den v životě. Každá chce vypadat při nejmenším jako princezna a zároveň se tak i cítit. Je proto důležité zvolit i vhodný jednoduchý svatební účes, který celkový vzhled nevěsty povznese ještě výš. Bylo vybráno pár tipu na jednoduchý svatební účes.

  • Volný zapletený cop, který se dá dozdobit květinami, či jinými ozdoby do vlasů pro zajímavější vzhled celého účesu.
Jednoduchý svatební účes v podobě volného zapleteného copu.
  • Elegantní nízký drdol, který nevěstě odhalí záda a krásně se na něj připevní i závoj případně květinová čelenka.
Jednoduchý svatební účes v podobě elegantního nízkého drdolu.
  • Zapletený culík s růžemi, který se jeví jako velmi elegantní a zároveň rozzáří nevěstiny vlasy jako louka plná květin.
Jednoduchý svatební účes v podobě volného culíku s růžemi.

Ke svatebnímu účesu je vhodné mít i společenské svatební šaty, které se k němu budou hodit.

Jednoduché účesy pro dlouhé vlasy

S dlouhými vlasy se dá udělat jakýkoliv účes, na který si jen žena vzpomene. Dají se smotat do drdolu, do volného culíku či copu nebo udělat jen volné plážové vlny. Jednoduchých účesů pro dlouhé vlasy je nespočet. Vybráno bylo pár tipů na účesy pro dlouhé vlasy.

  • Velmi jednoduchý smotaný culík, který vypadá dokonale a zároveň to není takový ten přímo stahující culík, který tlačí po celém dni na hlavě. Doplnit ho lze například gumičkou s perlami.
Jednoduchý účes pro dlouhé vlasy v podobě ležérního culíku.
  • Jednoduché plážové vlny, které vypadají za každé situace skvěle a oživí jakýkoliv outfit.
Jednoduchý účespro dlouhé vlasy v podobě plážových vln.
  • Zapletený drdol s copánkem, který oživí pouze obyčejný drdol. Navíc, když se žena otočí vypadá drdol velmi netradičně a zajímavě.
Jednoduchý účes pro dlouhé vlasy v podobě zapleteného drdolu s copánkem.

Jednoduché účesy pro dlouhé vlasy lze použít za jakékoliv situace a určitě se hodí například i na rozlučku se svobodou nebo také pokud jde o 10 let výročí svatby.

Každý účes lze navíc oživit tím, že je možné vlasy doma přebarvit na jakoukoliv barvu. Po barvení vlasů je určitě na místě použít přírodní kosmetiku na vlasy, která je k barveným vlasům obzvlášť šetrná.

Pro doplnění celistvého krásného vzhledu každé ženy je možné nechat si udělat gelové nehty, které zvýrazní hezké ruce.

Copyright © 2024 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang