Těhotenský polštář

Těhotenský polštář využijete nejen v těhotenství, ale i po porodu. Co to těhotenský polštář je a k čemu slouží? Těhotenský polštář v době těhotenství můžete využít k pohodlnému spaní a ležení. V období, kdy si nemůžete lehnout na břicho, na zádech se s bříškem také špatně spí a tak jediný způsob jak můžete ležet je na boku.

Těhotenský polštář a jeho pomoc v těhotenství

Těhotenský polštář je dlouhý polštář, který si můžete jakkoliv přizpůsobit. Můžete si s ním podepřít bříško, obejmout ho jak nohama, tak rukama a pohodlně se na něm vyspat.

Pohodlné spaní, hlavně na konci těhotenství, ženám velmi chybí. Díky těhotenskému polštáři si spánek mohou o dost zpříjemnit.

Využití těhotenského polštáře po porodu

Po porodu polštář můžete využít při kojení. Těhotenský polštář vám umožní kojit v různých polohách. Během kojení si tak můžete udělat pohodlí, které vám polštář dokonale zajistí.

To však není jediná situace, při které po porodu můžete těhotenský polštář využít. Polštář složený do podkovy poslouží dokonale jako ochrana pro miminko ležící například na gauči. Zajistí bezpečné ležení bez toho, aby miminko spadlo.

Můžete jej využít, když máte v cizím prostředí nedostatek místa ke spaní a miminko musí spát s vámi. Pomocí polštáře stočeného do podkovy tak zabráníte zalehnutí miminka.

Na trhu seženete těhotenské polštáře různých cenových relací. Ceny se pohybují od 400 Kč do 1 400 Kč. Sehnat si můžete polštáře i na stránkách s použitým kojeneckým zbožím, kde je pro vás cenová nabídka výhodnější.

Těhotenský polštář můžete využívat i později. Například tehdy trpíte-li bolestmi zad a páteře. Jsou vynikajícím pomocníkem i pro ty, kdo trpí nadváhou a nemohou tak při spaní využít jakoukoliv polohu.

S těhotenským polštářem velmi snadno vytvoříte jakýkoliv tvar, který vám bude pohodlný. Je to vynikající zdravotní pomůcka, která zajistí maximální pohodlí.

Copyright © 2023 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang