Těhotenský pás

Těhotenský pás si určitě pořiďte, protože se s ním budete cítit velmi dobře. Těhotenský pás nebudete v prvních měsících vašeho těhotenství ještě potřebovat, ale v pokročilejší fázi již ano.

Co je to těhotenský pás, k čemu slouží a proč jej mít?

V pokročilejší fázi vašeho těhotenství, když už je bříško viditelné, se mohou dostavit bolesti zad. Přeci jen nejste zvyklá na tíhu, kterou právě vaše záda musejí chtě nechtě snášet a tak může docházet k bolestem. Určitě je vhodné v těhotenství cvičit a to cviky pro těhotné, ale pak vám taktéž uleví i právě již zmiňovaný těhotenský pás.

Těhotenský pás velmi příjemně obepne vaše bříško a uleví tak zádům. Doporučuji používat takový pás, který se nebude rolovat. V recenzích na různých stránkách si přečtěte, s jakým pásem konkrétně byly a jsou maminky spokojeny. Dejte na jejich rady.

Těhotenský pás zahřeje

Těhotenský pás jistě oceníte i v zimě, kdy budou vaše záda chráněna před chladnem. Dokonale nahradí spodní košilku a zajistí vám teplo, které právě v tuto chvíli nejvíce potřebujete, protože prochladnutí v době těhotenství je to, co by se vám hodilo ze všeho nejméně.

Ceny za těhotenské pásy se pohybují od 100 Kč do 1 000 Kč, záleží na kvalitě, ale také designu pásu. Pás lze nosit jak pod oblečení, tak ale i přes oblečení.

Těhotenské pásy jsou i po designové stránce velice propracované a lze je obléci na tílko, či tričko, přičemž to vypadá velmi pěkně a navíc se tím zvýrazní vaše bříško, kterým se jistě v těhotenství ráda chlubíte. Na trhu se můžete setkat jak s pásy, které se dávají jen pod bříško, ale také s pásy, které zakryjí celé bříško.

Pokud to celé shrnu tak těhotenské pásy jsou vhodné jak ze zdravotního hlediska, tak i z hlediska estetického, kdy s těhotenským pásem budete jako budoucí maminka vypadat opravdu skvěle.

Copyright © 2023 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang