Originální dárek pro tatínka? Žádný problém!

Možná už máte měsíce dopředu vymyšlené, co koupíte mamince k narozeninám nebo kamarádovi k svátku, ale vybrat nějaký pořádný dárek pro tátu? Musí to být něco neobyčejného, nápaditého, překvapivého a chlapského, a zároveň z toho tatínek musí mít opravdovou radost. Jeden takový tip na dárek pro vás máme.

Neobyčejný zážitek

Tipy na dárky pro maminku jsou většinou jednodušší, než vymyslet dárek pro chlapa. Zkuste dárek pro tátu nebo dárek pro manžela letos pojmout trochu jinak a společně s dárkem mu darovat i zážitek. Dárková bedna s páčidlem od Manboxeo.cz bude přesně tím pravým. Samotné její otevírání je totiž skvělým zážitkem pro každého obdarovaného chlapa i pro všechny, kdo mu přihlížejí.

Tátovi se do ruky dostane těžká, bytelná a pevně zatlučená dřevěná bedna a jediný způsob, jak zjistit, co se skrývá uvnitř, je vzít do ruky přiložené páčidlo a otevřít ji hřebík po hřebíku. A čeká ho opravdové páčení.

S každým vypáčeným hřebíkem navíc bude vzrůstat jeho zvědavost. A až se do bedny probojuje? Najde v ní výjimečný a prémiový obsah složený z toho, co má rád. Co přesně to bude, to už záleží jen na vašem výběru. Je tatínek milovníkem piva a pivních lahůdek? Dárková bedna pro pivaře bude to pravé. Nebo dává přednost raději ostřejším nápojům? Pak zkuste dárkové balení pro whiskaře nebo dárkový box s jedním z oblíbených rumů, například Diplomatico.

Vyřešte dárek pro tatínka k narozeninám

A pokud neholduje alkoholu, ale spíš dobrému jídlu, je pro něj připravená třeba dárková bedna Manboxeo pro gurmána. Takové bedny se skvěle hodí jako dárek k narozeninám pro tátu, zejména k životním jubileům – třeba jako originální dárek pro tátu k 40. narozeninám.

Skvělý dárek k 50 pro otce by zase mohl být box s páčidlem plný kvalitní kávy a kávových specialit a nejlepší dárek pro tátu k 60. narozeninám, pokud už má rád svůj klid, bude bedna s páčidlem pro rybáře plná nástrah, krmení a návnad.

Dárkové bedny samozřejmě nemusí být jen dárek pro otce k narozeninám. Skvěle s nimi vyřešíte i dárek ke dni otců, pokud chcete svému tatínkovi ukázat, jak moc vám na něm záleží. V takovém případě můžeme doporučit třeba dárkovou bednu Manboxeo pro vinaře, kde kromě kvalitního moravského vína najde i neobyčejné slané a sladké pochoutky. Navíc na bednu můžete přidat i motiv s nápisem NEJLEPŠÍ TÁTA, aby bylo jasné, že tatínek je zkrátka váš hrdina.

I muže někdy dokáže potěšit šperk. I ten je navíc věčný a bude sloužit jako vzpomínka spoustu let. K nákupu náramku mohou zákazníci využít třeba slevy BeWooden. Tato firma vyrábí náramky a jiné výrobky ze dřeva, které jsou neobyčejné a krásné.

Dárky pro každou příležitost

Pokud je před vámi poněkud specifická situace, kdy sháníte třeba dárek k narození dítěte pro otce, i tady se najde jedinečné řešení. Dárková bedna s páčidlem uzpůsobená na míru přímo novopečenému otci obsahuje prémiové produkty, bez kterých se miminko ani tatínek zkrátka neobejde.

A jelikož tatínkové bývají velmi zruční kutilové, určitě najdou způsob, jak krásnou dřevěnou bednu dále využít. Vyberte si ten nejlepší dárek pro tátu, který mu kromě zážitku, radosti, dobrého jídla či pití a kvalitních praktických vychytávek přinese dlouhodobou radost a vzpomínku.

Dárek pro tátu k narozeninám, k svátku, ke dni otců a k jakékoliv jiné příležitosti vám e-shop Manboxeo.cz zašle zdarma a rychle. Kromě toho na jejich stránkách najdete také dárky pro ženy a pro děti nebo spoustu originálních produktů pro radost sobě i svým blízkým.

Také je tu možnost nechat vyrobit dárek dle svých představ od firmy Belabel. Tato firma se specializuje na potisky všeho možného – ručníky, trička, čepice, hrnky a mnoho dalšího. Recenze Belabel na diskuzních fórech jsou velmi přívětivé a zákazníci tento obchod doporučují.

Jako doplnění pak může být originální přání, které je také možné využít například na Vánoce. Jaké texty na vánoční přání je možné použít?

Pro milovníky jerky či bitlongů je skvělým řešením dárkový balíček od Maso Here. Tato česká firma nabízí různé druhy sušeného masa všech různých příchutí, což může být pro chlapy, potažmo tatínky skvělým dárkem.

TIP: K tomu je možné vytvořit drobný dárek jako je papírové přáníčko nebo hrníček. Jak vyrobit dárek?

Copyright © 2024 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang