Oblíbené pomůcky pro partnerský intimní život

Čím dál více párů používá k ozvláštnění svého sexuálního života erotické pomůcky. Nejčastěji jsou nakupovány vibrátory nebo jiné vibrační pomůcky. Většina lidí erotické pomůcky bere jako přirozenou součást sexuálního života. Ovšem je velký rozdíl, zda erotické pomůcky kupuje muž nebo žena. Jaké jsou nejčastější erotické pomůcky?

U nákupů erotických pomůcek hraje roli, zda nákup provádí muž nebo žena. Muži totiž nakupují především erotické pomůcky s vidinou společných erotických hrátek a také pro častější sex. Zatímco ženy si kupují především erotické pomůcky samy pro sebe, především vibrátory, masážní vibrátory nebo i vibrační vajíčka.

Vibrátory

Vibrátor je především tradičním pomocníkem v oblasti sexuálních pomůcek a také velmi neocenitelným pomocníkem. Vibrátory slouží k prozkoumání svých erotogenních zón a poté zlepšit sexuální hrátky s partnerem. Vibrátory lze vybírat dle různých druhů.

Nabízí se možnost klasických vibrátorů, vroubkované vibrátory, vibrátory se zahnutím, mini vibrátory, párové vibrátory, dvojitá stimulace a vibrátory na prst

Masážní vibrátor

Masážní vibrátor má mnoho způsobů využití. Lze jej využít na klasické masáže, ale také na stimulaci a k dráždění erotogenních zón. Masážní vibrátor navíc působí velice diskrétně, protože nevypadá jako klasický vibrátor. Navíc se jedná o erotickou pomůcku s nejsilnějšími vibracemi

Vibrační vajíčka

Vibrační vajíčka patří mezi nejoblíbenější erotickou pomůcku. Díky své malé velikosti vyhovují téměř každé ženě. Lze s nimi dráždit či stimulovat širokou škálu erotogenních zón.

Vibrační vajíčka lze využít i na smyslné partnerské masáže. Vzhledem k tomu, že většina vibračních vajíček má dálkové ovládání, tak popouští uzdu fantazii na různé druhy sexuálních hrátek.

Široký výběr

V České republice je velkým lákadlem především široký výběr sortimentu a koupit erotickou pomůcku je snadnější, než kdy dřív. V současné době bývá u každého produktu i videoprezentace a podrobný popis, takže výběr není složitý. 

U výběru vhodného produktu je ovšem konečná volba na konkrétní zákaznici či zákazníkovi. Každý má totiž jiné potřeby a univerzální rada zde neexistuje. Obecně se partnerům doporučuje nebát se experimentovat a zkoušet různé erotické pomůcky ze široké nabídky e-shopů.

TIP: Pokud pár prahne po okořenění vztahu, může si nechat poradit a sáhnout po jedné z milostých her pro partnery. Tyto hry pro páry dokáží pořádně rozproudit vztah. Nebo si s partnerem pokládejte spicy otázky, které také mnohé prozradí.

Copyright © 2024 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang