Černé pánské tričko s nápisy – dobrý základ pro jakýkoli styl

Jsou věci v šatníku, které má každý z nás. Jedním z nich je klasické, jednoduché tričko. Je to nejlepší základ pro jakýkoli styling, oblečení pro jakoukoli aktivitu a roční období. Tričko – na běhání nebo spaní – musí být. A víc než jedeno!

Módní pánská trička každý den

Bez trička  těžko poskládáte každodenní outfit. V létě ho nosíte k džínům, chinos kalhotám a joggerům. Když se ochladí, je to první vrstva: přes ni přehodíte mikinu s kapucí, lehkou bundu nebo bundu typu ramoneska. Konečně v zimě triko končí pod svetrem nebo mikinou, aby byla zajištěna optimální tělesná teplota. Je tedy těžké si představit jakýkoli outfit bez trička jako základu.

Trička s nápisem pro muže, nebo třeba obyčejné modely? Není v tom velký rozdíl: obyčejné tričko bude na oficiální schůzky a příležitosti vypadat rozhodně elegantněji, ale to s nápisem nebo jiným potiskem nezůstane v šatníku ladem. K saku zvolte jednoduché bílé, tmavě modré nebo černé tričko. Efekt bude skoro stejně dobrý jako u košile a vy se budete cítit v pohodě.

Jednoduché, černé na ramínkách: pánská trička na výběr

Kromě barvy a potisku je tu i otázka střihu. Módní pánská trička jsou na rozdíl od vzhledu nejen verzí s krátkým rukávem, ale i mnoha dalšími variantami. Na léto se jako tričko nebo pyžamo bude hodit tričko s tlustými ramínky. Neodstává pod vrchní vrstvou, je vzdušný a pohodlný: stojí za zvážení umístit do šatníku více triček v tomto modelu.

Další zajímavou možností je košile bez rukávů. Je to také perfektní letní variace, vhodná i k bundě nebo mikině. Výjimečně univerzální, černá pánská trička bez rukávů se budou hodit každému. Je tu také otázka výstřihu: módní pánská trička jsou často s výstřihem do V. Je to také zajímavé zpestření a určitě elegantnější akcent než klasický, kulatý výstřih.

Tričko na běhání musí být!

Jednou z klíčových činností, při které budete tričko potřebovat, je sport. Tričko nebo tílko? Je to na vás, ale je třeba pamatovat na jednu věc: správný materiál. Joggingové tričko by mělo být vyrobeno buď z prodyšné, přírodní bavlny nebo polyesteru, který rychle schne. Díky přídavku elastanu tričko sedí, ale zároveň neomezuje v pohybu. Vezměte prosím na vědomí při nákupu!

Vyjádřete se s potiskem: Trička s pánskými nápisy

Joggingové neo každodenní tričko nemusí být vůbec hladké. V obchodě Ozonee najdete stovky triček s nejrůznějšími potisky, nápisy a aplikacemi. Malý nápis, velká grafika, nebo snad vše ve vzorech? Je to zcela na vás. Jen nezapomeňte, že trička s neobvyklými bláznivými potisky nebudou vždy na  místě. Při oficiálních jednáních v práci se od nich vyplatí vzdát.

Nejzajímavější trička za nejlepší ceny a z kvalitních látek najdete v obchodě Ozonee: https://ozonee.cz/cze_m_Muzi_Tricka-385.html. Podívejte se a vyberte si běžecká trička nebo černá pánská trička, která nesmí chybět v žádném šatníku. Něco nám říká, že to neskončí jen jedním!

Copyright © 2024 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang