Návod, jak ušetřit na nákupech až 8 %

Ušetřit na pravidelných nákupech pro někoho představuje naprostou utopii. V dnešní době však již existuje celá řada způsobů, jak při každém nákupu ušetřit alespoň malou částku. Tento článek se zaměřuje právě na jednu z nich a opravdu každý má možnost ušetřit až ve výši 8 %.

Spousta lidí ani netuší, že lze vlastnit platební kartu, se kterou při každém nákupu můžeme ušetřit pěkné částky. Cashback někomu připadá stále jen jako cizí slovíčko, nicméně tento druh šetření už zdaleka není tak nedosažitelným, jako tomu bylo dříve. A spojení cashbacku a platební karty přináší odpověď na to, jak můžeme při nákupu ušetřit.

Crypto karta umožňuje při každém nákupu získat až 8 % zpět.
Získat kartu je možné zde >

Jak tedy ušetřit?

Co je to debetní karta, je všem pravděpodobně známé. Nicméně o tom, že se s ní dá na cashbacku, tedy vrácení peněz, ušetřit několik procent, už tolik lidí neví. Společnost Crypto.com pro své zákazníky stvořilo fyzickou Visa debetní kartu, se kterou lze platit v každém obchodě a na cashbacku získat až 8 %.

V žádném případě se nejedná o předplacené platební karty, jelikož zde člověk opravdu na výdajích ušetří již při samotném placení. S kartou Crypto.com lze navíc získat oblíbené streamovací služby zcela zdarma, což může při měsíčních výdajích znamenat také nemalou částku.

Podívat se na kartu umožňuje tato stránka.

Cashback karty a jim podobné produkty, například Alza karta nebo Skrill, tady existovaly samozřejmě již dříve, nicméně většina z nich nenabízela tak výhodné podmínky jako je tomu právě u Crypto karty.

Crypto karta je standardní debetní karta, kterou může využívat naprosto každý.

Jak funguje Crypto.com?

V České republice funguje celá řada cashbackových portálů, se kterými lze ušetřit při nákupech online. Jedním z nejoblíbenějších je například Tipli.cz. Nicméně právě Crypto.com svým klientům nabízí fyzickou kartu, se kterou lze cashback využívat pohodlně i v obchodě.

Ti, co se o finanční novinky zajímají, určitě znají kartu od Revolutu, která ve finančním světě způsobila menší revoluci. Přesto Crypto.com přišlo s kartou, která může nabídnout mnohem více.

Prozkoumat Crypto kartu je možné zde.

Crypto.com funguje jako burza kryptoměn, avšak není třeba se ničeho obávat, jelikož karta od této společnosti lze vést klasicky v eurech. Kovová karta Crypto je vedena bez měsíčních poplatků a v základní verzi je zcela zdarma.

Několik dalších úrovní se odvíjí od výše směněné interní měny, kterou je tzv. CRO, jenž lze však směnit za již zmiňovaná eura.

S kódem 2m16s3jq1r lze získat na Crypto.com odměnu $50.
Vyzkoušet kartu a získat odměnu >

Karta Crypto

Pokud má zákazník o produkt zájem, v aplikaci Crypto.com si o kartu požádá a během několika dní mu bude doručena. Poté ji stačí aktivovat prostřednictvím obdrženého CVV kódu a šetření může začít.

Karta není určena pouze kryptoměnovým fanatikům, kteří si s ní však také přijdou na své. Veškeré měny, které na Crypto.com nalezneme, lze směnit za eura. V České republice karta funguje bezproblémově, až na platební bránu společnosti ČSOB.

Netflix nebo Spotify zcela zdarma, i to je jedna z velkých výhod, které mohou uživatelé karty využívat. V samotném základním balíčku zdarma to však ještě nelze, nicméně platit pomocí této karty na streamovacích službách není žádný problém. Například Revolut takovou funkci neumožňuje.

Karta Crypto je kovová, což běžné bankovní instituce ve svých základech bez příplatku nenabízejí.

Na Crypto.com je možné objednat kartu, a po vložení 2 500 CRO získat bonus ve výši $50.

Jednotlivé typy karet nabízejí různé výhody, základní je však naprosto zdarma.

Až 8% cashback

Minimální vklad na kartu je 20 euro. Prostřednictvím doporučovacího kódu 2m16s3jq1r lze však naopak obdržet až $50, čímž se tato částka může „vyrušit“. Výše cashbacku se odvíjí od typu karty, které jsou vyobrazeny na uvedeném obrázku.

Kartu jistě ocení převážně pravidelní nakupující, které určitě potěší fakt, že Crypto karta funguje na každém platebním terminálu a cashback je připsán během několika okamžiků. Ačkoliv se na kartu připisuje v interní měně, směna za eura či jiné měny, je velmi jednoduchá a nenáročná.

Pořídit si kartu a začít šetřit je možné na tomto odkazu.

Jinými slovy se jedná o skvělý způsob, jak při každém nákupu ušetřit, případně získat Netflix a Spotify naprosto zdarma a v neposlední řadě možnost směnit a nakoupit kryptoměny, které se stávají čím dál více oblíbenými.

Nejznámější kryptoměnou je bitcoin, jehož hodnota v únoru 2021 atakovala hranici 48 tisíc dolarů. Tato decentralizovaná měna vzniká tzv. těžbou, pro kterou je nutné disponovat výkonným počítačem. I proto bitcoin spotřebuje více elektřiny než celá ČR.

Jedna pákistánská provincie postaví těžební farmy na kryptoměny, a tak je možné, že další asijské státy budou právě Pákistán v budoucnosti následovat.

Copyright © 2024 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang