Boty ideální pro šaty – zimní nabídky

Ženy, které každý den preferují šaty jako základní prvek svého oblečení, jistě si i nepředstavují zimní stylizace bez této části oblečení. Dnes navrhneme jak si k nim přizpůsobit vhodné boty, abyste vypadaly módně a elegantně.

Elegantně a oficiálně

Formální, obchodní příležitosti od nás vyžadují speciální oblečení. Mělo by být nejen elegantní, ale také i přizpůsobeno k okolnostem. V tomto případě ideální budou také klasické šaty o jednoduchém střihu, s výstřihem lodičkovým nebo výstřihem do V. Sukně takových šat může sahat do poloviny stehna nebo za koleno a mít lichoběžníkový nebo tužkový střih.

Pokud chcete k takové kreaci přizpůsobit ideální boty v zimní verzi, nejlepší budou dámské lodičky nebo kotníkové boty na podpatku sahající hned za kotník, které krásně exponují nohy a zdůrazňují jejich tvar. Zatímco pro chladnější dny můžete vybrat kozačky na jehlovém podpatku nebo sloupku o přizpůsobeném k lýtku svršku a klasickém, elegantním střihu. 

V případě šat sahajících do poloviny stehna si můžete dovolit semišové kozačky se svrškem sahajícím nad koleno, které nejen zajistí vhodné teplo, ale také i díky nim náš look získá charakter.

K elegantním a večerním šatům doporučujeme nosit především boty vyrobené z vysoce kvalitní kůže, která vhodně udržovaná vypadá velmi elegantně a esteticky. 

Smart casual

Šaty jsou ideálním základem pro stylizace smart casual, které obvykle nosíme do práce nebo na polo formální setkání. V takovém outfitu si můžete dovolit trošku volnější střih, ale se zachováním elegance a klasického charakteru. Můžete si tedy vybrat vzorované šaty v módní barvě nebo vybavené zdobením v podobě květinových nebo zvířecích potisků. K získání elegance stačí na sebe obléct sako.

Pokud však jde o výběr vhodných bot, tu stylizaci můžete doplnit kotníkovými botami na ploché podrážce nebo podpatku. Ve verzi smart casual boty mohou být expresivnější, například mít zvrásněný svršek, být zdobené cvočky, třásněmi nebo originálním přešitím. Můžete si také vybrat boty v kontrastní vzhledem k zbytku barvě, například k zeleným šatům přizpůsobit bordové boty, díky čemuž celek získá charakter.

Do práce – každý den s volnějším střihem

Pokud každý den preferujete volnější městský styl, pak můžete nosit šaty o volnějším střihu. V tomto případě ideální budou všechny druhy šat jak trubkové, tak i šaty s volánky nebo s nabíranými rukávy dokončenými krajkou, které jsou velmi módní v této sezoně. V tomto případě máme také spousta možností, pokud jde o výběr vhodných bot.

K takovým šatům můžete nosit jak Chelsea boty na ploché podrážce, kotníkové boty a kozačky, a také i dámské lodičky. Velmi zajímavým a módním spojením je sestavení lehkých, vzdušných šat s kotníkovými botami na trapézové podrážce.

Vhodně přizpůsobené k naší stylizaci boty stvoří nejen modní look, ale budou také i velmi pohodlné.

Copyright © 2024 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang