Jak si vybrat módní boty pro různé příležitosti?

young-woman-in-a-shoe-store-beautiful-blonde-in-a-light-coat-w

Styling pro zvláštní příležitost nebude nikdy úplný bez řádné obuvi. Modely, které si vyberete, budou fungovat nejen pro svatbu, ale také pro jiné příležitostné večírky.

Módní podzimní boty – boty na platformě

Jedním z hitů nadcházejícího podzimu jsou módní dámské boty, zejména ty na klínu nebo platformě. Jedná se o univerzální boty pro každou příležitost, protože se hodí jak šaty, tak sukně. Modely na charakteristické, často masivní platformě jsou pro každou ženu skvělým návrhem bez ohledu na její typ postavy.

V případě silnější postavy mohou tyto dámské boty na platformu opticky vyrovnat podíl postavy. Snadno se nasazují i zouvají. Jsou ideální pro začátek podzimu, protože chrání nohu před chladem díky silné podrážce a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Zajímavé boty na každou příležitost nabízí například Vagabond https://answear.cz/m/vagabond/ona/boty.

Dámské kozačky – do chladných dní

Ženy se chtějí cítit krásně, módní a pohodlně v každé situaci. Máme horší dny, nemáme žádnou sílu hledat, přicházet nápady a oblékat to, co v současné době máme po ruce nebo pod nohou. Mějte vašem šatníku oblečení i boty, které se vždy hodí a vždy vypadají dobře. Takové nesmrtelné a spolehlivé perly, osvědčené sady, které od vás nebudou vyžadovat úsilí při oblékání a účinek bude perfektní.

Dámské kozačky jsou jedny z nejmodernějších bot do chladných dní. Hodí se ke kalhotám, sukním i šatům, stačí zvolit vhodný styl, materiál a barvu. Krátké světle hnědé boty se širokými svršky na jasné stylizace – béžový kabát nebo pletené šaty před kolenem.

Vysoké boty jsou ideální pro šaty i džíny. Můžete získat jak černé modely, tak modely v intenzivních, odvážných barvách – červené, růžové, žluté. Zlepšit náladu letos na podzim a dát se do barevných vzorů. Podívejte se například na novou kolekci Guess https://answear.cz/m/guess.

shopping-girl-with-red-high-heel-shoe-smiling-woman-with-fashion-footwear-in-hands-discount-sale
Jehly – nadčasový model, který budete používat pro mnoho příležitostí

Jehly – nadčasový model, který budete používat pro mnoho příležitostí

Při výběru módních modelů bot nebo oblečení musíme nejprve poslouchat sami sebe. Boty by měly vytvářet jednotu se ženou, teprve potom budou skutečně efektivním prvkem oblečení, který přidá kouzlo. Výrobci se navzájem překonávají při vynálezu nových modelů a jejich designu a žen, které je milují pro pohodlí, nosí je téměř všechno.

Pokud jde o boty, měli bychom zajistit, aby v našem botníku nechyběly tradiční lodičky, pohodlné neutrální baleríny, nejlépe v béžové nebo černé, pohodlné, klasické kozačky nebo lehké a pohodlné sandály.

Pokud jste milovníkem tradiční obuvi, oblékněte si absolutní klasiku – vysoké podpatky. V této sezoně stojí za to věnovat zvláštní pozornost modelům v intenzivních odstínech, které oživí a přidají charakter jakékoli stylizaci. Díky energetickým barvám získáte větší důvěru. Vysoké podpatky odpovídají většině stylů a lze je použít pro mnoho oslav. Inspiraci najdete na https://www.human.cz/co-nosit-tuto-sezonu/.

Copyright © 2024 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang