Zpříjemněte dětem první školní dny. Máme pro vás 4 tipy na společné aktivity

prvni-skolni-den-5

Prázdniny utekly jako voda a vaše ratolesti opět usedly do školních lavic. Potěšte je maličkostí a zpříjemněte jim září. Vyrazte třeba do zoo nebo jim pořiďte veselý hrneček s vlastní fotkou.

1, Zajděte do aquaparku

Tobogány a divoká řeka potěší vždycky. Koho by nebavilo řádit na vodních atrakcích? V aquaparku si přijdou na své všichni členové rodiny. Najdete zde brouzdaliště pro nejmenší, starší sjedou skluzavky a rodiče si odpočinou v relaxační části. 

Společně se můžete zúčastnit programu od animátorů a zacvičíte si v bazénu. Až vás pohyb ve vodě unaví, skočte do vířivky dobít baterky.

2, Navštivte zoo a adoptujte zvíře

Využijte hezké zářijové počasí k procházce po zoo. Neprošvihněte komentované krmení zvířat, časový rozvrh většinou najdete na webu zoologické zahrady. Děti se naučí něco nového o zvířatech a společně můžete některé adoptovat. Tím podpoříte jejich chov a přispějete na potravu. Navíc získáte certifikát, který si doma vystavíte.

3, Zahrajte si deskové nebo karetní hry

Slíbili jste dětem, že vyrazíte někam ven, ale venku prší? Zůstaňte doma a oprašte deskovky a jiné dětské hry na doma. Pro osvěžení znalostí vybírejte mezi vědomostními. Pokud chcete potrénovat mozkové závity sáhněte po strategických. Ať zvolíte cokoliv, určitě se zabavíte a společný čas vám rychle uteče. Jestli u vás deskovky nefrčí, zkuste karetní klasiku v podobě žolíka nebo prší.

hrani-s-detmi

4, Vytvořte hrnek s vlastním potiskem

Máte z prázdnin hezkou fotku, kterou chcete mít na očích? Vytvořte si společně s dětmi hrnek v vlastním potiskem. V online konfigurátoru si navíc napíšete i vlastní text a přidáte vybrané motivy. Děti si vzpomenou na prázdniny pokaždé, když se z hrnku napijí. 

Pokud myslíte, že jen hrnek stačit nebude, vyberte ještě jiný dárek s vlastním potiskem a dotvořte ho podle vlastních představ. Napište na předmět třeba hlášku z vaší dovolené, která připomene prázdninové dny.

Copyright © 2024 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang