Ideální boty na běhání? Víme, které jsou ty nejlepší

guypreparingforrunningandlacesuponthesneakers

Běháte rádi? Popřípadě trávíte většinu dne chůzí a vaše chodila tím trpí? Sáhněte po botách, co od základu změní vaše vnímání chůze a běhu. Jaké boty to jsou a čím se tolik odlišují od ostatních? Rozdíl poznáte po prvním kroku – vyzkoušejte tenisky Adidas ultraboost.

Revoluce pro profesionální i amatérské běžce 

Znáte boty Adidas ultraboost? Nejedná se o úplnou novinku na trhu, avšak rozhodně jde o boty, které způsobily revoluci v běhání. Čím? Společnost Adidas využívá v některých svých modelových řadách technologii zvanou Boost, jíž poprvé uvedla na trh v roce 2013. Tato technologie zajišťuje měkký došlap a poskytuje dokonalé odpružení každého kroku, co uživatelé ocení jak při chůzi, tak i při běhání.

Inovativní boty mohou dokonce pomoci zrychlit běh. 5 km průměrný čas je u začátečníků kolem 30 až 40 minut, u závodníků přibližně 20. S novými botami lze zvýšit komfort, došlap a zrychlit mechaniku běhu.

Zrodila se legenda

Klíčovým momentem v historii společnosti Adidas je bezesporu vydání modelu Adidas ultraboost. Tyto tenisky se totiž postaraly o pořádný rozruch. Profesionální běžci se zamilovali do technologie Boost, která je umístěna pod celým chodidlem a poskytuje jim dokonalé pohodlí. Model Ultraboost se ale stal také součástí streetwearové módy.

Z běžeckých okruhů do ulic a světa celebrit

Adidas vydal několik limitovaných barevných verzí modelu Ultraboost, ale také bílé tenisky, verzi s reflexními zónami a mimo jiné i kultovní limitované edice inspirované oblíbenými seriály. Adidas Ultraboost se staly součástí šatníku celebrit – rád je obouvá například Kanye West, ale spatřit je můžete také na chodidlech Meghan Markle či Davida Beckhama. Přestože tenisky se nosí do města či práce zcela běžně, o úspěchu modelu Ultraboost snil asi málokdo.

Jedinečné vlastnosti modelu Adidas ultraboost

Co je na modelu Ultraboost tak výjimečné, kromě jedinečné technologie Boost? 

Boty jsou:

  • lehké a prodyšné,
  • vypolstrované v oblasti kotníku, což zabraňuje vzniku odřenin a puchýřů,
  • kvalitní,
  • pohodlné a měkké,
  • odolné.
pictureofyoungattractivehappyfitnesswoman

Vyzkoušejte technologii Boost na vlastní kůži

Chcete-li zažít pocit chůze po nadýchaném obláčku, vyzkoušejte technologii Boost a kupte si svůj vlastní pár běžeckých tenisek Adidas ultraboost, co nemusíte nosit pouze na běhání, ale oceníte je i v běžném životě. Pestrou nabídku barevných provedení, velikostí i nejrůznějších designů najdete na Flexdog, který sdružuje oblíbené a ikonické značkové tenisky na jednom místě.

Nechte do svého života vstoupit nové technologie, které od základu změní váš pohled na chůzi i běh. Možná nechodíte na procházky či běhat pravidelně, ale po koupi modelu Adidas ultraboost zjistíte, že každý krok může být dokonalý a natolik pohodlný, že nebudete chtít s chůzí či během již nikdy přestat. Ano, tak velký dopad na váš život mohou mít jedny jediné boty.

Copyright © 2024 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang