Pikantní špagety – recept


Názvy:        A  B  C  Č  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  Ř  S  Š  T  U  V  Z  Ž 

Ingredience:

1 balení špaget 1 balení hovězí konzervy 20 dkg měkkého salámu (junior) 1 cibule 2 stroužky česneku 1 paprika 1 menší mrkev 1 dcl oleje 2 lžíce Jemný kečup Hellmann´s špetku pepře, soli, oregana, papriky 30 dkg tvrdého sýru (červená cihla)

Postup:

Na oleji se podusí cibulka, paprika, mrkev a česnek – vše nadrobno pokrájené. Přidáme hověží maso, salám (nadrobno nakrájený), Jemný kečup Hellmann´s a koření, dusíme cca 15 min. Tuto směs přidáme do uvařených špaget a promícháme. Podáváme se strouhaným sýrem.

O receptu Pikantní špagety 20.08.2010 20.08.2010 79x

Martin0

Další fotografie k receptu Pikantní špagety

Fotografie tohoto receptu dosud chybí, ale můžeš ji zkusit vyhledat googlem

Pikantní špagety

+ vložit nový komentář

K tomuto receptu dosud nebyl vložen žádný komentář

Poslední související příspěvky v diskusním fóru

Hledání v receptech

Kategorie receptů

Podobné recepty:

Pikantní utopenci, Špagety se zelím, Špagety s krevetkami, Špagety s nivou, Rychlé špagety bez červené omáčky, Pikantní bramborový salát s nivou, Špagety s listovým špenátem a kuřecím masem, Pikantní pohanková směs, Pikantní rybí file, Pikantní králičí řízky, Pikantní filé, Easy špagety, Pikantní aljašská treska, Špagety pátera ševčíka, Špagety pátera ševčíka, Pikantní jablečná polévka, Špagety se zeleninou, Pikantni mrkvička, Špagety s tuňákem, Špagety s plody moře, Pikantní delikatesa, Žampionové špagety, Pikantní kuřecí nudličky se zeleninou a americkými, Špagety se šunkou, Super špagety, Špagety, Špagety s cuketou, Pikantní králík, Špagety po uhlířsku, Směs na špagety, …

Copyright © 2023 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang