Jak na gelové nehty s polygelem?

Co je vlastně polygel za materiál a jak se s ním pracuje při modeláži nehtů? Jedná se o hybridní materiál pro stavbu gelového nehtu, jehož základem jsou UV gely spojené s tím nejlepším z akrylu.

Nevíte, zda je práce s polygelem pro vás ta pravá? Ať už jste začátečnice, nebo potřebujete na dotvarování dokonalého apexu větší čas, polygel je pro vás tou správnou volbou.

Díky ideální pevnosti a pružnosti je vhodný nejen na krátké gelové nehty, ale i na dlouhé gelové nehty s extrémními tvary. Perfektně dokáže zpevnit přírodní nehet a zároveň je ideální i při doplňování, kde ho využijete ke zdvižení nehtu rostoucího směrem dolů. Polygel je dokonce ideálním pomocníkem při modeláži nehtů s Dual Forms. Zajímavou alternativou jsou také akrylové nehty.

Pokud stále nejste přesvědčeni o práci s polygelem, tímto vám zaručíme, že ho nebudete chtít dát z ruky. Práce s Ruscona polygely na nehty LUXI je velmi snadná.

Polygel LUXI je pružný, ale zároveň velmi odolný, má velmi jemnou strukturu a dobře se nanáší. Je vhodný především pro začátečnice nebo nehtové designérky, které mají rády více času na práci.

LUXI totiž dává víc prostoru na dotvarování dokonalého apexu i na zarovnání případných nerovností na nehtu. Díky své vysoké viskozitě nestéká, což dovoluje modelovat více nehtů najednou, a tím vám urychlí práci.

Výhody polygelu

Velmi dobře se piluje, nepálí v UV/LED lampě a nezatéká. Vyzdvihnout můžeme také jeho pevnost a pružnost. Díky jeho vysoké viskozitě a hustotě nestéká, což dovoluje modelovat více nehtů najednou, tím značně zjednodušuje práci.

Podobné vlastnosti nabízí také polyakryl gel, který je postaven především na akrylovém základu. Má silnou molekulovou vazbu, a tak odolává i větší mechanické zátěži.

Postup práce s polygelem na nehty

Jelikož je polygel součástí třífázového systému, je potřeba dodržovat přesně daný postup.

  1. Začněte podkladovým gelem. Použít můžete např. Medium Base, tím dosáhnete dokonalé přilnavosti polygelu k nehtu a vyhnete se odchlipům.
  2. Pak už následuje samotná stavba polygelem, který nanášejte pomocí štětce namočeného v Cleaneru a polymerizujte v UV/LED lampě 120 sekund.
  3. Na závěr potáhněte nehet topem.

Jedině při dodržování přesně daného postupu lze dosáhnout kýženého výsledku.

Copyright © 2024 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang