Pikantní kuřecí řízečky – recept


Názvy:        A  B  C  Č  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  Ř  S  Š  T  U  V  Z  Ž 

Ingredience:

2 kuřecí řízky 1 vajíčko 1 lžíce hl. mouky 1 lžíce sojové omáčky 100 ml oleje 100 g másla 1 sterilovaná zelenina (Moravanka nebo Hradišťanka)

Postup:

Kuřecí řízky neklepeme! uděláme hladké těstíčko z mouky, vajíčka a sojové omáčky. Řízky v těstíčku obalíme a zprudka opečeme na pánvičce. Přednáme do zapékací misky a poklademe plátkem másla. Ze zeleniny slejeme nálev a všechnu zeleninu (feferonku a cibulky nakrájíme)nasypeme na maso. Zapékáme 20 min v horkovzkušné troubě na teplotu 200 stupňů C. Příloha vařené brambory.Kdo chce dá si i tatarku.

O receptu Pikantní kuřecí řízečky 20.08.2010 20.08.2010 168x

Martin

 0

Další fotografie k receptu Pikantní kuřecí řízečky

Fotografie tohoto receptu dosud chybí, ale můžeš ji zkusit vyhledat googlem

Pikantní kuřecí řízečky

+ vložit nový komentář

K tomuto receptu dosud nebyl vložen žádný komentář

Poslední související příspěvky v diskusním fóru

 

Hledání v receptech

Kategorie receptů

Podobné recepty:

Kuřecí směs v tortile, Pikantní utopenci, Kuřecí maso se zelím, Kuřecí maso s jablky, Kuřecí nudličky v sýrové omáčce a olivami, Kuřecí salát s těstovinami, Kuřecí stehna lenka, Kuřecí frikasé, Kuřecí závitky na zelenině, Kuřecí prsa se zeleninou, Kuřecí játra na jablkách, Kuřecí plátky v jogurtové peřině, Kuřecí maso na kukuřici, Exotické kuřecí, Kuřecí nudličky na celeru, Kuřecí na kari s broskví, Kuřecí prsa s ořechovou omáčkou, Kuřecí plátek v sýrové omáčce, Kuřecí kousky s ananasem, Kuřecí plátky na bramborách, Kuřecí špalíčky s libečkem, Pikantní bramborový salát s nivou, Kuřecí řízky v alobalu, Pikantní pohanková směs, Kuřecí stehna na česneku, Kuřecí báseň, Kuřecí stehna na leču, Kuřecí nudličky se zeleninou, Kuřecí omelety, Pikantní rybí file, …

Copyright © 2023 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang