Špagety se salámem a žampiony – recept


Názvy:        A  B  C  Č  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  Ř  S  Š  T  U  V  Z  Ž 

Ingredience:

balíček špaget 30 dkg měkkého salámu 1 cibule 1 konzerva sterilovaných žampionů 1 menší konzerva rajského protlaku olej ,paprika mletá pálivá i sladká súl, pepř.

Postup:

cibuli nakrájíme,osmahneme do sklovata, přidáme salám nakrájený na kostičky,trochu osmahneme, přidáme žampiony i s vodou a rajský protlak,koření podle chuti,podusíme 5min. do uvařených špaget omáčku zamícháme. Můžeme přidat strouhaný sýr..

O receptu Špagety se salámem a žampiony 20.08.2010 20.08.2010 65x

Martin0

Další fotografie k receptu Špagety se salámem a žampiony

Fotografie tohoto receptu dosud chybí, ale můžeš ji zkusit vyhledat googlem

Špagety se salámem a žampiony

+ vložit nový komentář

K tomuto receptu dosud nebyl vložen žádný komentář

Poslední související příspěvky v diskusním fóru

Hledání v receptech

Kategorie receptů

Podobné recepty:

Plněné žampióny, Špagety se zelím, Špagety s krevetkami, Špagety s nivou, Žampiony nadívané nivou, Sójové ragú se žampiony, Rychlé špagety bez červené omáčky, Špagety s listovým špenátem a kuřecím masem, Barevná rýže se slaninou a žampiony, Easy špagety, Králík se žampiony, Zapečené žampiony, Špagety pátera ševčíka, Špagety pátera ševčíka, Panenská medaile se žampiony a gratinovanými bramb, Špagety se zeleninou, Balené žampiony, Špagety s tuňákem, Špagety s plody moře, Žampionové špagety, Špagety se šunkou, Lídiny žampiony, Super špagety, Špagety, Špagety s cuketou, Rýže se salámem, Vepřové pečené se žampióny, Špagety po uhlířsku, Krabí salát se žampiony, Směs na špagety, …

Copyright © 2023 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang