Plněné brambory – recept


Názvy:      A  B  C  Č  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  Ř  S  Š  T  U  V  Z  Ž 

Ingredience:

8 velkých brambor uvařených ve slupce 1 cuketa 1 lilek 400g rajčat konzervovaných, popř. i čerstvých 1-2 stroužky česneku (podle chuti) 1 malá lžička provensálského koření sůl (podle chuti) pepř (podle chuti) 100 g eidamu asi 16 černých oliv (popř. zelených)

Postup:

Brambory rozpůlíme podélně a vydlabeme vnitřek. Cuketu a lilek omyjeme, očistíme a pokrájíme na menší kostky. Konzervovaná rajčata necháme okapat a smícháme s cuketou a lilky. Troubu předehřejeme na 200 °C. Oloupaný česnek prolisujeme na zeleninu. Okořeníme provensálskými bylinkami a osolíme, opepříme dle chuti. Sýr nastrouháme. Poloviny brambor naskládáme do zapékací mísy a naplníme zeleninovou směsí. Posypeme sýrem, ozdobíme olivami. Zapékáme v troubě na druhé příčce shora asi 20 minut. Hotové jídlo pak můžeme ještě dozdobit čerstvými bylinkami např. pažitkou, bazalkou, koprem (dle chuti).

O receptu Plněné brambory 20.08.2010 20.08.2010 206x

Martin

 0

Další fotografie k receptu Plněné brambory

Fotografie tohoto receptu dosud chybí, ale můžeš ji zkusit vyhledat googlem

Plněné brambory

+ vložit nový komentář

K tomuto receptu dosud nebyl vložen žádný komentář

Poslední související příspěvky v diskusním fóru

   

Hledání v receptech

Kategorie receptů

Podobné recepty:

Plněné žampióny, Zapečené brambory se špenátem a lososem, Sváteční brambory s dušenou brokolicí, Splašené brambory, Ňamkové brambory, Pečeně plněné papriky, Zapečené cukety plněné sýrovým krémem, Langoše plněné karbanátkem, Zapečené brambory, Zapečené brambory, Plněné rybí filety, Koprové brambory, Pečené plněné papriky, Zapečené brambory s tofu, Zapékané plněné lilky, Plněné brambory po slovensku, Brambory s česnekem, Plněné papriky, Zapečené brambory trochu jinak, Zapečené brambory s brokolicí, Brambory se sleninkou a pivečkem(příloha), Utajené brambory, Zapečené brambory s pórkem a nivou, Plněné bramborové buchty, Plněné cukety, Brambory plněné nivou, Plněné pečené brambory, Plněné papriky, Papriky plněné sýrem, Zapékané brambory se zelím, …

Copyright © 2023 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang