Kokosová bábovka – recept

Názvy:      A  B  C  Č  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  Ř  S  Š  T  U  V  Z  Ž 

Zařazení:

Moučníky

Doba přípravy:

60 minut

Ingredience:

300 g moučkového cukru, 4 vejce, 160 g tuku, 80 g kokosu, 250 g polohrubé mouky, 1/2 prášku do pečiva, 2 dl vlažného mléka, trochu 100% tuku na vymazání formy a hrubá mouka na vysypání.

Postup:

Třeme cukr, tuk a žloutky, pak střídavě přidáme kokos, vlažné mléko, mouku s práškem do pečiva a nakonec vmícháme sníh z bílků. Hmotu dáme do vymazané a hrubou moukou vysypané formy. Pečeme zvolna v mírně vyhřáté troubě zhruba 40 minut.

Podobné recepty:

Tvarohová bábovka, Podmáslová bábovka – 2 ks, Celozrná bábovka, Bezlepková bábovka, Jogurtová bábovka, Banánová bábovka, Bábovka ze šlehačky, Cuketová bábovka, Kořeněná vločková bábovka, Tvarohová bábovka, Babovka z vajecneho konaku, Tatranková bábovka, Mramorová olejová bábovka, Hrnčekova bábovka, Bábovka trochu jinak, Babovka pro deti, Rychlá pudinková bábovka, Bábovka lačňák, Kokosová kolečka, Kokosová roláda, Broskvová bábovka, Cukrářská bábovka, Medová bábovka, Bábovka savoy, Vařená bábovka, Bábovka bez vajec, Bábovka s tvarohem, Sněhová bábovka, Bábovka z hery, Borůvková bábovka, …

Recept na Kokosová bábovka si oblíbili:

Fotografie k receptu na Kokosová bábovka :

Fotografie tohoto receptu dosud chybí, ale můžeš ji zkusit vyhledat googlem

Kokosová bábovka

+ vložit nový komentář

K tomuto receptu dosud nebyl vložen žádný komentář

Poslední související příspěvky v diskusním fóru

Copyright © 2023 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang