Co o vás vypovídá volba vašeho parfému? Víc, než si myslíte!

parfem

Podobně jako neverbální komunikace, i vámi zvolená vůně dokáže o vaši osobnosti říct víc, než byste chtěli. Zajímá vás, jaký druh lidí nejčastěji vybírá medovou vůni? Tak čtěte dál.

Sartorialisté se nemohou nabažit kokosu

Poznáme kokosového fanouška, když ho vidíme, protože milovníci kokosu jsou nejstylovější a nejmódnější parta ze všech. Jsou to autoritativní vůdci, kteří přebírají řízení v situacích. Jsou také ale citliví na kritiku. Nositelé kokosu si v životě užívají jemnějších věcí, což znamená, že mají skříň plnou designových štítků, a milují kvalitu.

Upoutávají pozornost v místnosti a baví je rozhodování jménem ostatních. Lidé kolem však důvěřují jejich intuici a vkusu, takže mají různé obdivovatele, kteří sledují každý jejich krok. Ano, i to o vás vypovídá váš parfém.

Milujete vůni čistého prádla? Lákají vás výzvy!

Pokud milujete vůni prádla, jste někdo, kdo běhá maratony pro zábavu. Lidé jsou ohromeni, že neustále trénujete na něco mimořádného, ​​ale nemůžete se nabažit těchto fyzických a duševních testů. Baví vás posouvat svou vytrvalost až na své hranice a věříte, že všechno je dosažitelné tvrdou prací. Máte tendenci být sebevědomý, intuitivný, cílevědomý a vždy vše máte pod kontrolou. Jste také extrémně soutěživý v debatách a hrách, a běžně si stanovujete náročné osobní cíle.

Nositelé gardénie jsou stabilní

Popsal vás někdy někdo jako jejich opornou skálu? Nejste nikdy jedním z těch, kteří se loučí, ale spíše vždy dodržujete stanovené plány a nevzdáváte se? Pokud vám to zní povědomě, máme pocit, že milujete vůni gardénie. Milovníci gardénie jsou stálí a spolehliví. Užívají si bezpečných vztahů. Jsou spíše následovníky než vůdci. Jsou týmoví hráči a těší lidi.

Nesnášíte nepředvídatelnost a zklamání. Jste někdo, kdo nevstoupí do něčího života jen letmo – udržujete přátelství po celá desetiletí a nikdy neztratíte kontakt, bez ohledu na fyzickou vzdálenost ve vašich vztazích.

Fanoušci jasmínu jsou divocí

Milovníci jasmínu svou zábavu posouvají o krok dále. Touží po novinkách a užívají si nová a vzrušující dobrodružství. Jsou provokativní a lze si je představit jako „párty lidi“, kteří si užívají příjemné chvíle. Milují pobyt venku a nikdy nepotkali margaritu, která by se jim nelíbila. Naprosto milujou tanec a není jim jedno, co si o nich lidé myslí, nebo jak se oblékají. Jsou věrní svému přesvědčení, že život stojí za to žít, takže neztrácí ani minutu nudou.

Vůně medu značí šťastné lidi

Znáte ty lidi, kteří jsou prostě potěšením mít kolem sebe? To jsou milovníci medu. Jsou šťastní, pohodoví a nikdy nezpůsobují drama. Jsou to veselí lidé, kteří chtějí být šťastní a vyhýbat se jakékoli temnotě. Zvednou vás a zanechají ve vás pozitivní pocit při každém vašem setkání. Fanoušci medu jsou empatičtí, pohodoví a dobře naladění.

A teď se zamyslete, ke které skupině patříte vy?

Copyright © 2024 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang