Chcete oslnit? – Mrkněte, jaká trička by neměla chybět ve vašem šatníku

Trička jsou věčná! Je to jedno z nejpohodlnějších a nejpřizpůsobivějších kousků oblečení v šatníku každého z nás. Ať už vyrážíte na rande, jdete na večírek nebo odpočíváte na gauči. Klasická bílá nebo černá trička, která můžete vždy, bez delšího váhání elegantně zkombinovat, ale jsou to právě grafická trička, která se znovu vynořila z módních archivů a stala se opět trendy a s vývojem zakázkového oblečení nabrala nový směr.

Proč jsou grafická trička populární?

Jste minimalista nebo máte eklektický vkus? Existuje tričko s grafikou právě pro vás. Ať už si jej vybíráte pro sebe nebo jako dar, vždy bude definovat váš vkus. Poskytuje vám tak způsob, jak se vyjádřit prostřednictvím návrhů a odlišuje vás od ostatních. Každé tričko přidané do vašeho šatníku, pak není jen doplňkem vaší módy, ale také odrazem vaší osobnosti.

Některá mají jednoduchou typografii, zatímco jiné mají propracovaný design. Grafická trička mohou hrát významnou roli při šíření povědomí a silných zpráv. Můžete s nimi udělat prohlášení, kterým kdokoli okamžitě porozumí pouhým pohledem.  Ať už chcete říct cokoliv, vždy můžete vytáhnout ta svá originální trička a vyjádřit se.

Jaké jsou trendy v designu triček?

V posledních letech exponenciálně vzrostly kryptoměny a zájem o ně pohání také modní průmysl. Se vzestupem digitálních konceptů jako NTF bude takto inspirovaná trička vyhledávat stále více zákazníků.

Dalším trendem, který vypadá, že se bude držet i letos jsou návrhy anime a japonské vzory. Fanoušci animovaných seriálů a japonské kultury stále přibývají, takže se tento rostoucí zájem bude i nadále promítat do módy.

Retro vintage vzory jsou také stálicí ve světě trendů triček. Není divu, že tomu tak je, protože klasický styl lahodí každému oku a nabízí spoustu všestranných aplikací.

Dalším trendem je minimalismus. Minimalistický přístup jsme viděli v široké škále designových oddělení od bytového designu, po web design, takže není překvapením, že je hitem i v oblasti módy. Několik vzorů ve stylu tahu a texty s jednoduchou typografii jsou ukázkovými příklady.

Jak už bylo zmíněno v úvodu, dalším trendem je tričko s návrhem prohlášení. Někdy vaše tričko prostě potřebuje jen něco říct, odvážně a jistě. Tento přístup je zvláště účinný, pokud vaše oblečení obhajuje nějakou věc, neziskovou organizaci nebo sociální hnutí.

Najděte dokonalé slovo nebo větu, která sděluje to, co chcete sdílet se svou komunitou a světem a vyberte si trička na potisk na Trickovy.cz .

Pokud se ve vás skrývá umělecká duše, můžete se vrhnout do ručně kresleného návrhu a popustit tak uzdu vaší fantazii. Pro kresbu použijte tenké, texturované čáry v tmavě šedé nebo černé barvě.

Dalším oblíbeným stylem jsou tradiční tetovací vzory, která jsou tvořena výraznými liniemi a jasnými barvami a mohou obsahovat jakékoli prvky. Proč se zavazovat k tetování na celý život když si ho místo toho můžete navrhnout na tričko.

Grafická trička nikdy nevyjdou z módy. Neexistuje lepší způsob, jak učinit prohlášení, než ho na sobě nosit. Od každodenního ležérního vzhledu až po speciální události, můžete vytvořit originální tričko s textem a už jej jen spárovat s dalšími doplňky a oblečením. A pokud nemůžete najít grafický design trička, který byste chtěli, nic vám nebrání v tom, abyste si navrhli vlastní potisk a nechali si jej vyrobit.

TIP: Mimo vzhled lze zapůsobit i chováním a výrazy v obličeji. Nejlepší první dojem dělají ti, který perfektně ovládají základy neverbální komunikace.

Copyright © 2024 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang