Jenny Fairy – co je to za značku?

Jenny Fairy je evropská obuvnická značka, kterou asi všechny velmi dobře známe a která nás už dlouhá léta provází na každém kroku. Co je ale v jejím sortimentu a jaké používá materiály? Pojďme se na Jenny Fairy podívat zblízka.

Kde se vzala značka Jenny Fairy?

Vlastníkem značky je společnost CCC, ve které najdete také nejširší sortiment této značky. Aktuálně nabízí ve svém portfoliu přes 4000 různých druhů obuvi od této značky. Zaměřuje se zejména na dámskou obuv a v jejích kolekcích najdete boty pro všechna roční období.

Ať už v létě preferujete žabky nebo pantofle, na sport plátěné nebo kožené tenisky, do kanceláře společenské boty či lodičky a na zimu váháte mezi kotníkovými botami a vysokými kozačkami, vše najdete v jejím sortimentu.

Značka Jenny Fairy byla zařazena do sortimentu CCC v roce 2015, setkáváme se s ní tedy už přes šest let. A zrovna v říjnu má narozeniny. Není tedy divu, že právě její kolekce podzimních bot je velmi rozsáhlá a nápaditá.

Její tabulka velikostí se řídí klasickým evropským číslováním, můžete tedy bez problémů nakoupit boty i online a vždy mít jistotu, že vám padnou. A pokud byste se přeci jen chtěly ujistit, u každého výrobku najdete délku stélky (délka nohy v cm), která dané velikosti odpovídá, i s návodem, jak si délku své nohy změřit. Ať už si tedy budete boty vybírat v e-shopu nebo v kamenné prodejně, vždy vám padnou jako ulité.

Co najdete v portfoliu značky?

Do portfolia materiálů této značky patří kvalitní syntetický materiál, textilní materiály, kůže, ale čím se hlavně vyznačuje, to jsou výrazné barvy, originální kombinace materiálů a inovativní povrchové zpracování. Obout si tedy boty od Jenny Fairy znamená mít vytříbený styl a také trochu odvahu, pokud si zvolíte některý z výraznějších kousků, jako třeba bílé šněrovací kotníkové boty s výraznými černými tkaničkami.

Aktuálně je velmi trendy hořčicově hnědá a starorůžová barva, které můžete v kolekcích nalézt na mnoha typech obuvi. Nicméně, stejně jako každý podzim, i tentokrát v kolekcích převládá zejména černá barva, která vypadá dobře na všech typech bot. A pokud si zvolíte obuv z kvalitního syntetického materiálu, dokáže vás spolehlivě provázet jak na podzim, tak v zimě a dokáže udržet vaše nohy v suchu.

Zejména kolekce Jenny Fairy Don’t Be Shy, která se zaměřuje na kabelky, je schopná dodat vašemu outfitu styl a šmrnc. Její součástí jsou velké kabelky přes rameno z lesklé syntetiky, které pojmou nejen vše, co potřebujete mít po ruce, ale také třeba menší nákup. A zkombinujete-li je s botami Jenny Fairy, rozhodně neuděláte chybu. Naopak budete mít kompletní doplňky ke svému outfitu. A co dalšího najdete v sortimentu?

Výrobky značky se neomezují jen na obuv, ale můžete svůj outfit doplnit pásky, dámskými peněženkami v různých tvarech a barvách či kosmetickými taštičkami. Obrovskou výhodou peněženek je fakt, že jsou mnohdy velkoformátové a na řetízku, dokážou tedy efektivně nahradit malou kabelku. Díky tomu získáte výrobek, který má funkci 2v1, a navíc budete velmi šik. I tento sortiment si můžete vybrat třeba na e-shopu CCC, jenž se svou novou mobilní aplikací nabízí výhody, které v jiném obchodě nenajdete.

Copyright © 2024 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang