Jaké kabelky se budou nosit tuto sezónu?

Vymýšlíme-li, jak bude vypadat náš sportovní či elegantní outfit, neměly bychom zapomínat ani na stylové módní doplňky. I malý doplněk totiž dokáže z obyčejného outfitu vyčarovat nadčasový a neotřelý model. Na následujících řádcích si tak posvítíme pěkně zblízka na dámské kabelky.

Dozvíte se, jaké barvy, vzory a velikosti pofrčí v letošní zimní sezóně. Také si povíme, jak kabelky zakomponovat do našeho módního outfitu. Čtěte dále a inspirujte se!

Malá nebo velká? Která kabelka bude ta pravá pravá pro vás?

Výběr velikosti kabelky záleží zejména na tom, kam si s ní chcete vyjít. Na sportovní události se skvěle hodí malá taška s dlouhým popruhem přes rameno, na každodenní pochůzky po městě pak oceníte větší trendy kabelku, do které vleze spousta věcí. Na oslavy, svatby a např. promoce pak zvolte midi psaníčko, které vkusně podtrhne váš outfit.

Lze nosit i na popruhu, popř. jej můžete nosit pouze v rukou. Volba je na vás. Zaměříme-li se na kabelky na každodenní nošení, budou vhodné XXL modely. Ty budou v letošní sezóně opravdovým trhákem. Co se týče materiálů, budou v kurzu zejména kabelky, které jsou vyrobené z přírodního materiálu. S koženými kousky tak uděláte nejvíce parády. Nezapomínejte však, že o kožené kabelky je třeba i vhodně pečovat. Do vaší výbavy tak určitě zahrňte i kvalitní impregnaci, ochranný krém v neutrálním provedení a čistící pěnu či gel.

Impregnace ochrání vaši kabelku před sněhem i dešťovými kapkami. Ochranný krém vhodně předejde rýhám a oděrkám, které by se po čase mohly na kabelce objevit. Některé menší dokáže dokonce i zamaskovat. Čistící gel a pěnu pak využijete v tom případě, že si kabelku umažete. Budete-li pravidelně používat pečující prostředky, může vám vaše kožená kabelka sloužit i řadu let.

žlutá kabelka

Jaké barvy, vzory, motivy a zdobení budou slušet vaší kabelce?

Letošní sezóna bude přát přírodním a pastelovým barvám. Velmi módní tak bude modrá, krémová i žlutá kabelka. Vedle nešlápnete ani s černou a bílou klasikou. Bílou kabelku můžete letos zakomponovat do celobílého outfitu. Černá kabelka lze pak kombinovat prakticky s jakkoli barevným oblečením. Díky ní pak můžete vytvářet celou řadu vkusných a elegantních outfitů.

Co se týče vzorů a motivů, povedou letos ty zvířecí. Jestli-že se tedy nebojíte extravagantních modelů, můžete sáhnou i po zebrovaných a leopardích kabelkách. Zvolit můžete i kabelku s krokodýlím vzorem. Tu pak můžete sladit i s vašim páskem, řemínkem od hodinek či s vaší obuví s krokodýlím vzorem. Takto sladěný outfit bude zkrátka dokonalý. O kabelkách a outfitech si povíme více na následujících řádcích.     

S jakými outfity bude vhodné nosit různé druhy módních kabelek?  

Že nevíte, jak vkusně kombinovat vaše oblečení se zbytkem outfitu? Nevadí, čtěte dále. K sukním a šatům, které se chystáte obléci na společenské událost, se bude hodit menší kabelka. K světlým šatům a sukním se budou skvěle hodit pastelová psaníčka.

K tmavým oděvům pak můžete zvolit černá psaníčka se stříbrnými či zlatými prvky. Ty pak už jen vkusně doladíte vašimi šperky. V letošní sezóně pofrčí zejména kabelky s hravými řetízky.  Sportovně laděnému outfitu pak budou slušet kabelky s potiskem, které můžete zkombinovat i s mladistvými mladistvými sneakersy guess. V letošní sezóně pofrčí zejména ty na platformě. Dámské sneakersy se pak budou hodit i k větším kabelkám, kterými doplníte váš každodenní volnočasový outfit.            

Copyright © 2024 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang