Kuře pikamt – recept

Názvy:      A  B  C  Č  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  Ř  S  Š  T  U  V  Z  Ž 

Zařazení:

Hlavní jídla, Drůbež

Počet osob:

4

Doba přípravy:

45 minut

Ingredience:

1 kuře hrnek strouhané kořenové zeleniny lze nahradit mraženou směsí do bramborového salátu kousek másla hladká mouka 1 lžička citrónové šťávy 1 lžička sardelové pasty nebo velká lžíce plnotučné hořčice.

Postup:

Na másle opečeme zprudla jednotlivé porce kuřete, naskládáme je do pekáčku, přisypeme zeleninu i vypečenou šťávu a pečeme až zelenina změkne. vyjmeme zeleninu a rozmixujeme, přisolíme, připepříme, přikyselíme, ochutíme sardelovou pastou nebo hořčicí a vlijeme zpět do pekáčku. Vložíme porce kuřete a prohřejeme,podáváme s rýží.

Podobné recepty:

Kuře havaj s kuskusem, Kuře na mrkvi, Kuře na rajčatech, Kuře po indicku, Kuře s artyčoky, Líné kuře, Smažené kuře na koriandru, Kuře v jablečném moštu, Kuře s olivami a zeleninou, Kuře na ananasu, Kuře s pohankovou nádivkou, Francouzské kuře s lilkem, Kuře na zelenině, Jiřinčino kuře, Kuře s bazalkovou omáčkou, Kuře na zelí, Kuře se zelím a bramborovými noky, Kuře po provensálsku, Kuře se zelím, Kuře s hrozny, Kuře na africký způsob, Kuře na lilku, Kuře na zelenině, Kuře s rýží a bramborami, Provensálské kuře, Kuře na kari, Kuře na zelenině, Kuře na vrtuli, Kuře dle majky, Kuře na medu, …

Recept na Kuře pikamt si oblíbili:

Fotografie k receptu na Kuře pikamt :

Fotografie tohoto receptu dosud chybí, ale můžeš ji zkusit vyhledat googlem

Kuře pikamt

+ vložit nový komentář

K tomuto receptu dosud nebyl vložen žádný komentář

Poslední související příspěvky v diskusním fóru

Copyright © 2023 Human.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang